Svadobná fotografia

"LOVE ME MORE"

Byť súčasťou príbehov LÁSKY je pre mňa neskutočná pocta. Každý jeden príbeh je iný, ako po emocionálnej stránke, tak aj po tej spontánnej. Byť súčasťou príbehu, ktorý nepozná hranice je však "siedme nebo" pre každého človeka, ktorý niečo tvorí. Príležitosť fotiť vo Švédsku však nieje o tejto hranici. Hovorím o bezhraničnosti lásky, smiechu, sĺz a radosti.... Hovorím o emóciách ktoré nemajú obdobu a ktoré su naozaj bezhraničné. Nádherné miesto, vône a zvuky prírody, dobrosrdečnosť švédskych ľudí a láska tých, ktorých som mal možnosť fotiť ma neskutočne obohatila a dala iný rozmer mojej emocionálnej stránke. Pochopil som, ako dôležité je povedať tým, ktorých milujeme všetko to krásne, kým su ešte tu s nami. Tento príbeh lásky sa jednoznačne zapisuje v mojej pamäti na neurčito a ja ešte raz ďakujem tebe Eva a Niklas za príležitosť, že som mohol byť s Vami, že som to mohol zažiť, že som mohol ten príbeh opäť prežiť pri postprocese. Ak máte naozaj chvíľku čas, pozrite si tento príbeh... Viac písať myslím, nemusím.

COOPERATION

Videography Jana Bušková
Wedding planer J.A Weddings
Wedding place Thorskogsslott
Music Sax On The Beat
MakeUp Marie Farah Fioriniello


SLOVAK GERMAN couple

Títo dvaja skvelí influenceri a ich nádherný deň mnou pohol. Množstvo emócií a radosti, lásky a objatí....ale aj poriadnej párty. Tak to má na svadbe vyzerať. Svadba, na ktorú budem dlho spomínať.


SVADBA SNOV

Projekt, ktorý spaja svadobných profesionálov z Oravy a daruje SVADBU SNOV bez nároku na honorár....teda úplne ZADARMO. A ja som súčasťou :)