Svadobná fotografia

BOHO štýl

BOHO štýl, BOHO svadba. BOHO výzdoba, či šaty. Poviem Vám, že za mňa je to ten najkrajší svadobný štýl. Poď sa pozrieť, možno načerpáš inšpirácie práve na tú svoju svadbu. K nafoteniu takéhoto setíku sme dali hlavy do kopy s LoveDay - svadobné výzdoby Orava, ktorí urobili túto skvelú scénu, šaty od talentovanej Jarmila Hoľmová-Papajová a k celému emocionálnemu podkladu chcem poďakovať Barborke Kopilcovej a Mariovi Košútovi. Veľmi sa teším, že aj napriek dnešnej zložitej situácii vedia vzniknúť skvelé spolupráce, nové priateľstvá a nové projekty, ktoré nás opäť posúvajú vpred. Ďakujem.

Svadba pod nebom

Milujem nevesty, ktoré sa neboja ísť do niečoho iného, než tie ostatné. Majú vysnívanú svoju sadbu a snažia sa tak svoj sen zhmotniť. Tento krásny slnečný deň bol priam stvorený pre sľuby.... teplota tesne pod 30 stupňov, vôňa leta, rozkvitnutých kvetín a jemný vánok dotvárali idylku krásneho svadobného dňa, pod holým nebom. Tie pocity, keď sa stretnú priatelia, či rodiny a odprevádzajú ženícha a nevestu k oltáru priam milujem. O to romantickejšie to bolo na tejto svadbe, kde si povedali svoje "ÁNO" vonku v krásnej scenérii Oravskej prírody. Doslova nádherná nevesta plná emócií, úsmevov a charizmatický ženích sú snom každého fotografa. O tejto svadbe môžem doslova hovoriť v superlatívoch....od ranných príprav, cez obrad, hostinu, zábavu, portréty...všetko dokonalé...a pritom stačí tak málo... Len prirodzenosť, radosť, láska. Poďte nahliadnuť na jednu z TOP svadieb tejto sezóny.

Za zážitkami

Svadba Dominiky a Karola...krásny ľudia, veľa úsmevov, bozky, láska, zábava. Krásny slnečný deň umocňoval skvelú náladu v rodinách týchto dvoch krásnych ľudí. Som veľmi šťastný, že Vám môžem ukázať svadbu, na ktorej som sa cítil neskutočne skvelo a emócie rodín len zvyšovalo môj pocit, že toto bude TOP svadba. Často sa však na svadbách zabúda, že život máme len jeden...veľa ľudí ho chce prroste len prežiť. Nie preto, že by nemali chuť urobiť niečo bláznivé....ale preto, že to jednoducho nevedia. Táto svadba však bola iná. Niesla sa v názve "ZA ZÁŽITKAMI". Portrétne foteniie sme si užili až až. Výstup na slovenské hory, krásne slnko no za pár minút nás prekvapila búrka. NIekto by sa v tejto chvíli zosypal... Ja som však nezažil tak skvelých ľudí, ktorí by pre zážitky urobili viac. Samozrejme že z toho potom vznikajú situácie a emóciami plné chvíle, ktoré sa nedá nezachytiť. Dominika, Karol, prajem Vám, aby celý váš život bol ZÁŽITOK. Ďakujem Vám za dôveru.

Keď ju miluješ....a hory tiež.

Pod vodopádom.....za zážitkami

Svadobné fotenie....netradične

K tomuto portrétnemu foteniu veľa písať nemusím...snáď len, že emócie a zážitky sú NAJVIAC. Však o tom je svadba...o tom je ŽIVOT!