Referenice od klientov

Miriama Ferletjaková

Miriama Ferletjaková

Vždy som chcela krásne tehotenské fotky…no a od začiatku môjho tehotenstva som rozmýšľala, kto by ma mi ich mohol nafotiť. No a samozrejme hneď ako prvý mi napadol Martin.
Túto voľbu nikdy neoľutujem. Príjemne strávený čas, smiech počas fotenia a samozrejme spomienky na moje tehotenstvo, ktoré ostanú navždy v podobe nádherných fotiek.
Tohto fotografa odporúčam všetkými desiatimi.
Ďakujeeeeeeeem

Dominika Chudjaková

Dominika Chudjaková

Ďakujeme Ti, Martin !
To, že fotíš tie úplne že naj TOP fotky spomedzi všetkých, vidí každý na príbehoch, ktoré máš na stránke. Ale to, že to robíš srdcom, s nadšením a vždy s dobrou náladou, to spoznajú len tí, ktorí Ťa oslovia. Vybrať si Teba ako svadobného fotografa bolo to najlepšie čo sme mohli urobiť, vynikajúca komunikácia od začiatku, skvelé nápady, vytvorenie pekelne dobrej nálady, vždy úsmev na perách, no najlepšie je to, že zachytíš úplne všetko..To si ty a tvoje nadšenie z toho, čo robíš.
Ďakujeme, že môžme mať fotky pri našom milovanom mori, a že všetky momenty si môžme pripomínať vždy keď si ich budeme pozerať, pretože sú výnimočné, sú v top kvalite a odovzdané v nádhernom balení.
Prajeme Ti, aby si mal v živote toľko úspechov, koľkým ľuďom zlepšuješ náladu na svadbách (a teda v našom prípade to boli komplet všetci ! )
D&J

Júlia Sviteková

Júlia Sviteková

Môžem povedať že lepšieho fotografa sme si vybrať nemohli. fotky sú nádherne profesionálne spracované a veľmi rýchlo dodané. Martin je naozaj super fotograf a tak isto super človek ďakujeme ti veľmi pekne za svadobne fotenie a tak isto aj za pred svadobne fotenie môžem odporučiť všetkými piatimi určite neoľutujete

Bronka Floreková

Bronka Floreková

Naša najlepšia voľba. Slovami sa nedá opísať akí sme spokojní. Ďakujeme ti Martin za nádherne svadobné aj predsvadobne fotky. Ďakujeme, že si nás dal do kľudu, rozosmial a cítili sme sa pri tebe veľmi dobre. Prajeme ti veľa veľa úspechov, nech si stále tak pozitívne naladený a robíš svoju prácu s láskou

Klaudia Graňáková

Klaudia Graňáková

Takto to vyzerá, keď fotograf svoju prácu miluje.
Ďakujeme za perfektnú spoluprácu, za skvelú atmosféru, ktorú si počas fotenia vytváral, ale hlavne za to, že si zachytil naozaj všetky tie nádherné momenty, ktoré sme si v tom svadobnom zhone ani nestihli všimnúť. V tých fotkách je zachytený naozaj každý detail nášho dňa a aj keď si ich pozerám už asi 50ty krát, stále mám z nich zimomriavky.
Ďakujeme a klobúk dole

Natália Klinovská

Natália Klinovská

Určite vrelo odporúčame, nie len preto, že je Martin skvelý fotograf ale aj človek. Vniesol príjemnú a uvoľnenú atmosféru do celého fotenia, čo sa odzrkadlilo na fotografiách. Má profesionálny prístup a je s ním dobrá komunikácia. Veľká spokojnosť a obrovské Ďakujeme

Nikola Puváková

Nikola Puváková

Veľmi odporúčam Maťka ako svadobného fotografa. Krásne fotky , milí prístup a robí veľmi príjemnú atmosféru

Mirko a Deniska

Mirko a Deniska

Na začiatku hľadania fotografa,sme si pozreli asi 15 fotografov…do užšieho vyberu prešlo 5 fotografov. Hodnotili sme:
1.KVALITU FOTOGRAFIÍ
2.ŠTÝL FOTENIA – fotenie ako také(zachytenie udalosti) alebo fotka s emociou (umelecke profi zachytenie udalosti)
3.PONUKU BALÍKOV
4.CENA
Martin toto výberové konanie vyhral…sme radi že nam mohol fotiť,svadbu,rande fotenie.
Jeho prístup,flexi­bilita,radosť z fotenia,detaily odovzdaných vecí,ľudský prístup je naozaj super. Keď sme chceli byť inovatívny nechal nám priestor,keď sme sa nevedeli rozhodnuť poradil,keď trebolo ukludniť -ukludnil.
Bolo nám cťou.
Ďakujeme Martin

Kajo A Mima

Kajo A Mima

Aj touto cestou sa chceme Martinovi poďakovať, že zachytil každý moment z nášho nádherného dňa. Je veľmi ústretový, šikovný rýchly a profesionalny. Ďakujeme krásne.

Marika Kumorová

Marika Kumorová

Veľmi šikovný fotograf s dobrou náladou a energiou Vidieť ,že Martina práca baví a dáva do toho všetko aby boli ľudia spokojní .Nie len ja som bola spokojná,ale všetci si chválili (dokonca aj moja babka )Úžasný fotograf a človek . Zo srdca ďakujem za krasne predsvadobné a svadobné fotky …a za psychickú podporu Odporúčam ,určite budete spokojní Ešte raz ďakujeme